Stabilná práca – montážny pracovník v Rakúsku / Viedeň

icon

Stabilná práca – montážny pracovník v Rakúsku / Viedeň

  montáže odvetraných fasád, presklenných fasád a ďalšie stavebné práce | montáže odvetraných fasád, presklenných fasád a ďalšie stavebné práce

  Rakúsko a Nemecko , Rakúsko a Nemecko

  10-15

  30.06.2022

Popis práce

Firma HOT BUILDING s. r. o. s dlhoročnými skúsenosťami v zahraničí, ponúka stabilnú prácu pre jednotlivcov, ale i ucelené partie vo Viedni. Realizujeme hlavne montáže odvetraných fasád, presklenných fasád, montáž okien a iné montážne práce. Pracujeme súčasne na viacerých projektoch, poskytujeme prácu celoročne. Znalosť nemeckého jazyka je výhodou. Hlavný pracovný pomer HPP, slovenská pracovná zmluva. Nástupný plat: od 10€-15€/hod. NETTO, podľa skúsenosti a znalostí jazyka. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať emailom na adresu: [Infohotbuilding@gmail.com] kde nám zašlite krátky profesijný životopis a telefonický kontakt. Ďalšie informácie Vám budú poskytnuté pri telefonickom rozhovore, resp. osobnom pohovore.  

Mám záujem


  Nahrajte životopis (pdf, docx, doc)  Prečítajte si naše pravidlá ochrany súkromia, v ktorých sa dozviete, ako zachádzame s vašimi osobnými údajmi.